Kredyty Hipoteczne Anna Pisarska-Witan Doradca Kredytowy

logo ekspert kredytowy 2

KREDYTY DLA FIRM WROCŁAW

POMOgę TWOJEJ FIRMIE ZDOBYĆ NAJKORZYSTNIEJSZY KREDYT!

Każda firma powstaje po to, by osiągać zyski i rozwijać się. Oczywiście, droga do sukcesu często bywa trudna i wymaga wiele wyrzeczeń, ale przede wszystkim potrzebujemy dobrych narzędzi, które pomogą nam osiągnąć cele. I właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonego doradcy kredytowego aby uzyskać kredyty dla firmy.

Niezależnie od tego, czy klient prowadzi dużą spółkę z o.o., czy też jednoosobową działalnością gospodarczą, wiele banków oferuje kredyty dla firm.  W końcu, indywidualna firma ma swoje unikalne potrzeby i cele biznesowe, a odpowiednio dobrany kredyt dla firmy może stanowić dodatkowy zastrzyk gotówki, który pomoże osiągnąć sukces. Niektóre są bardziej lub mniej dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta ale to właśnie ja pomogę wybrać ten właściwy.

Jak mogę Wam pomóc? Jako ekspert kredytowy oferuje szeroki wybór kredytów dla firm, które są dostosowane do specyfiki każdego biznesu. Oferuję elastyczne rozwiązania, które pozwalają na dopasowanie kredytu do potrzeb klienta. Przede wszystkim stawiam na oferty najkorzystniejsze cenowo, z niskim oprocentowaniem i korzystnymi warunkami spłaty.

Oczywiście, wiem, że decyzja o zaciągnięciu kredytu dla firmy to nie jest łatwa decyzja i wymaga gruntownej analizy. Dlatego, zawsze służę radą i pomocą w doborze najlepszej oferty. Dzięki profesjonalnym bankowym kalkulatorom kredytowym, szybko i łatwo mogę określić zdolność kredytową, a następnie zaproponować najlepszą ofertę.

Niewątpliwie, kredyty dla firm to inwestycja w jej rozwój i przyszłość. Dlatego, warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i wybrać najlepszą ofertę. Przede wszystkim, jako doradca działający na rynku od ponad 10 lat, zawsze stawiam na jakość i uczciwość wobec klientów. Natomiast moje oferty kredytów dla firm są dostosowane do potrzeb biznesu. Zapraszam do skorzystania z mojej pomocy i dołączenia do grona zadowolonych klientów!

sala do spotkań kredyty dla firm

POTRZEBUJESZ KREDYT DLA FIRMY?

ZADZWOŃ DO MNIE!

KREDYTY DLA FIRM Z BEZPŁATNĄ POMOCĄ POŚREDNIKA KREDYTOWEGO

OFERTA KREDYTÓW FIRMOWYCH:

doradca kredytowy Wrocław

KREDYT OBROTOWY

Limit debetowy w rachunku bankowym. Zazwyczaj klienci korzystają z limitów debetowych w celu usprawnienia płynności finansowej swojej firmy. Limit wyróżnia to, że gdy jest spłacony można go na nowo wykorzystać.

doradca kredytowy Wrocław

POŻYCZKA FIRMOWA

Kredyt ratalny na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością.

doradca kredytowy Wrocław

KREDYT INWESTYCYJNY

Kredyt inwestycyjny może być przeznaczony na cele rozwojowe w firmie takie jak np. budowa magazynu, zakup nieruchomości, zakup sprzętu, uruchomienie nowej linii produkcyjnej. Klient może uzyskać do 80% wartości inwestycji, nawet do 20 lat, w zależności od banku.

doradca kredytowy Wrocław

KREDYT DEWELOPERSKI

Czy trzeba być już deweloperem z dużym doświadczeniem na rynku aby otrzymać taki kredyt? Oczywiście, że nie. Kredyty deweloperskie może pozyskać nawet firma rozpoczynająca ten typ działalności. Znaczenie dla banków ma zabezpieczenie jakim dysponuje deweloper i jest to zazwyczaj działka, na której budowana będzie inwestycja oraz rentownośc inwestycji, którą realizuje deweloper. Z racji tego, iż działalność deweloperska wymaga dużych nakładów finansowych banki wypłacają kredyt w transzach, które pozwalają stopniowo realizować etapy budowy.