KREDYTY FIRMOWE WROCŁAW

POMOŻEMY TWOJEJ FIRMIE ZDOBYĆ NAJKORZYSTNIEJSZY KREDYT!

Każda firma powstaje po to by osiągać zyski i się rozwijać. Często do tego rozwoju firmy potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki. Niezależnie czy jest to duża spółka z o.o. czy też jednoosobowa działalność gospodarcza wiele banków oferuje dopasowane do potrzeb Klienta kredyty dla firm. Pomagam znaleźć najkorzystniejszą cenowo ofertę kredytów firmowych.
kredyty dla firm

POTRZEBUJESZ KREDYT DLA FIRMY?

ZADZWOŃ DO NAS!

KREDYTY FIRMOWE

OFERTA:

ekspert kredytowy

KREDYT OBROTOWY

Limit debetowy w rachunku bankowym. Zazwyczaj klienci korzystają z limitów debetowych w celu usprawnienia płynności finansowej swojej firmy. Limit wyróżnia to, że gdy jest spłacony można go na nowo wykorzystać.

ekspert kredytowy

POŻYCZKA FIRMOWA

Kredyt ratalny na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością.

ekspert kredytowy

KREDYT INWESTYCYJNY

Kredyt inwestycyjny może być przeznaczony na cele rozwojowe w firmie takie jak np. budowa magazynu, zakup nieruchomości, zakup sprzętu, uruchomienie nowej linii produkcyjnej. Klient może uzyskać do 80% wartości inwestycji, nawet do 20 lat, w zależności od banku.

ekspert kredytowy

KREDYT DEWELOPERSKI

Czy trzeba być już deweloperem z dużym doświadczeniem na rynku aby otrzymać taki kredyt? Oczywiście, że nie. Kredyty deweloperskie może pozyskać nawet firma rozpoczynająca ten typ działalności. Znaczenie dla banków ma zabezpieczenie jakim dysponuje deweloper i jest to zazwyczaj działka, na której budowana będzie inwestycja oraz rentownośc inwestycji, którą realizuje deweloper. Z racji tego, iż działalność deweloperska wymaga dużych nakładów finansowych banki wypłacają kredyt w transzach, które pozwalają stopniowo realizować etapy budowy.

ekspert kredytowy

KREDYT NA PRZETARG

Twoja firma ma już podpisaną umowę przetargową? Tym lepiej i łatwiej będzie uzyskać kredyt na realizację kontraktu. Jest to prosty w pozyskaniu kredyt w zależności od podpisanej umowy przetargowej. Banki oferują takie kredyty nawet do 70-80% wartości netto kontraktu.

ekspert kredytowy

KREDYTY NA START

Myślisz o założeniu własnej firmy? Wiele banków zachęca potencjalnych przedsiębiorców ciekawymi propozycjami kredytów dla osób próbujących otworzyć “coś swojego”.

ekspert kredytowy

KREDYTY UNIJNE

Czy takie kredyty są w ogóle osiągalne? Oczywiście, są to bardzo atrakcyjne kredyty z niskim oprocentowaniem, na wszelkiego rodzaju cele związane z prowadzoną działalnością. Ze względu jednak na ograniczoną liczbę dotacji niestety nie są w stałej ofercie banków.